NAJBOLJI svjetski biciklist Lance Amstrong u intervjuu za francuski "lEquipe" dao je naslutiti da bi 2005. mogao propustiti Tour de France, na kojem je slavio posljednjih šest godina.
"Ove sam godine ostvario san, po šesti sam puta osvojio Tour i tako ušao u povijest. Budući da imam još dosta neostvarenih ciljeva, sljedeća godina čini mi se kao pravo vrijeme da ih ispunim. Doista, nisam siguran da ću se 2005. pojaviti na startu Toura", izjavio je Armstrong, ne odajući pritom koji su njegovi planovi za sljedeću sezonu.