Slaven Bilić definitivno ostaje izbornik

IZBORNIK hrvatske nogometne reprezentacije Slaven Bilić ipak će ostati izbornik, iako je proteklih tjedan dana bilo neizvjesno što će odlučiti. Novog izbornika su silno povrijedile tvrdnje Večernjeg lista, u kojem se špekuliralo o tome kako ima ljubavnicu, konkretno HTV-ovu voditeljicu Milu Horvat.

Izbornik odluku nije donio sjedeći kod kuće prekrštenih ruku, već je nastavio obnašati reprezentativne obaveze. Da ostaje na poziciji koju je preuzeo 25. srpnja, poručio je iz Berlina, gdje sudjeluje na seminaru UEFA-e s Vlatkom Markovićem i Martinom Novoselcem.

Odluka je pala na njegov 38. rođendan, a Bilićeva poruka glasi "Bit ću na klupi protiv Andore i Engleske!"

"Informacija" o preljubu je došla večer uoči važne utakmice s Rusima, a izbornik je već bio u problemima zbog "tria Fontana". Nakon uspješnog gostovanja u Moskvi, javnosti je objavio kako ozbiljno razmišlja o ostavci.

"Rekao sam već mojim suradnicima kako ću dobro razmisliti hoću li ostati na ovom mjestu. Prvenstveno zbog moje obitelji. Otišlo je predaleko, ispod svake razine. Povezuju me s curom s kojom u životu kavu nisam popio! Drag mi je ovaj posao, nekad te hvale, nekad kude, i iako je to kod nas malo ekstremnije, guštam u svemu. Ali, jebiga...." - kazao je tada potreseni Bilić.

Međutim, Slaven je u sebi prelomio te odlučio kako neće ostaviti reprezentaciju mjesec dana prije utakmice s Englezima već odlučio prijeći preko insinuacija.

Da je Bilić donio suprotu odluku, njegov mandat bi trajao svega 48 dana, no i nakon tog kratkog perioda mogao bi se pohvaliti kako je slavio protiv svjetskih prvaka.

Tekst, foto: S.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.