Skočić ostaje trener Rijeke

NAKON što je Rijeka upisala svoj četvrti prvenstveni poraz zaredom u samo šest kola nove sezone Prve HNL, fotelja riječkog trenera Dragana Skočića počela se ozbiljno tresti.

"Jutros smo predsjednik Ježić, trener Skočić i ja održali sastanak u vezi situacije koja nije onakva kakvu smo priželjkivali. Bio je to normalan radni sastanak na kojem smo odlučili da dajemo punu podršku treneru Skočiću." - kazao je direktor kluba Marinko Koljanin u razgovoru za Index.

"Skočić ima znanja i mogućnosti da nas vrati tamo gdje nam je mjesto, a to je sam vrh tablice. Najnormalnije je da se u nogometu desi takav pad, samo je pitanje može li se to brzo zaustaviti." - dodao je direktor Rijeke, pa povukao paralelu s Dinamovom "crnom" sezonom, u kojoj su "Modri" završili u "drvenoj" ligi.

"Dinamo je izvukao pouku iz te sezone, ali mi takvu pouku ne želimo izvući nakon cijele sezone, nego odmah. Želimo se brzo vratiti na vrh, dakle sad nam treba mira, stabilnosti i staloženosti. Najlakše je promijeniti trenera, ali mi smo zajedno procijeili da to nam u ovom trenutku uopće nije potrebno." - zaključio je Koljanin.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.