JOSIP ŠIMUNIĆ je većinu karijere proveo na Olimpijskom stadionu u Berlinu, gdje će se suprostaviti reprezentaciji Brazila. Herthin nogometaš tvrdi kako će dati sve od sebe.
"Borit ćemo se se maksimalno, dat ćemo sve za sebe za Hrvatsku i želimo zadovoljiti sve naše navijače, i one na stadionu i one u domovini." - kazao je Šimunić za Hrvatski radio.
"Ako ćemo imati sreću mogli bi napraviti dobru rezultat. Brazilci imaju dvije ruke, dvije noge i glavu, no mi ipak imamo veće srce." - dodao je.
Iako su Brazilci vrhunski taktičari, Josip kaže kako se ipak može igrati protiv njih.
"Ne smije im se pustiti da se razigraju, dati im prostora. Nadam se da ćemo dobro odigrati. Zadatak nam je dobiti bod ili tri boda." - kazao je Šimunić.
"Kad imamo velik pritisak, tada igramo najbolje, a pritisak protiv Brazila ne može biti veći. Živim za ovu utakmicu." - zaključio je Šimunić.
S.H.