Šimić: Zaista nemam sreće


DARIO ŠIMIĆ u Milanu zaista nema sreće. Nakon što je konačno dobio priliku zaigrati od prve minute, protiv Celtica u posljednjoj utakmici skupine D Lige prvaka, s terena je morao već nakon pola sata igre. Zbog ozljede, našeg je pouzdanog reprezentativca zamijenio Kaladze. Nakon susreta Šimić je s novinarima podijelio svoje razočaranje zbog nesretne ozljede, ali nije izbjegao pitanja o odlasku iz Milana.

"U četvrtak ću obaviti liječničku kontrolu. Aduktor desne noge prilično boli. To mi se još nikada nije dogodilo, ali prilično sam optimističan. Šteta što nemam sreće, ipak sam po prvi puta ove sezone dobio priliku da zaigram od početka susreta", kazao je Dario.

Nakon pet godina provedenih među rosonerima, i gotovo cijelog desetljeća na "čizmi", Šimić u siječnju sigurno mijenja radnu sredinu. Potvrdio je to ovih dana i menadžer Marko Naletilić, a ruski je Lokomotiv izgledna opcija. Mada su interes iskazali neki otočki klubovi...

"U Milanu je jednostavno prevelika gužva među obrambenim igračima. Malo je prilike za igru i zato je bolje krenuti dalje i raditi u kontinuitetu. Kada tri mjeseca samo treniraš, teško je biti u potpunosti spreman. Utakmice uvijek nedostaju. Ovih dana krećemo na SP klubova u Japan, a nakon toga ćemo se dogovoriti o mojoj daljnjoj budućnosti", otvoren je Dario, koji sa 32 godine želi u što boljoj formi dočekati Europsko prvenstvo, na kojem se od hrvatske reprezentacije puno očekuje.

"Euforičan sam zbog EP-a, samo o tome razmišljam. I želim doći u potpunosti spreman", kazao nam je Dario još uoči puta za Wembley.

D.R.
Foto: H.P. 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.