Šimić: Pobijediti Engleze nije bilo preteško

DARIO ŠIMIĆ je nakon povijesne pobjede nad Engleskom, kojim je Hrvatska s utakmicom manje osvojila prvu poziciju u Skupini E kvalifikacija za EP 2008, kazao kako posao koji su "obavili" i nije bio previše težak.

"Bilo je dobro. Večeras je cijela momčad puno pomogla, nije nam bilo preteško. Svi smo dobro funkcionirali. Namjerno smo igrali plitko kako Croucheva visina ne bi došla do izražaja." - izjavio je za HRT najiskusniji hrvatski reprezentativac.,

"Ne sjećam se utakmice poput ove, da smo igrali tako zrelo. Znali smo i da su Rusi i Englezi jaki, no realno smo čekali utakmice, dali sve od sebe i to nas je nagradilo." - zaključio je Šimić.

S.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.