Simeone: Idemo napraviti nemoguće

Foto: Hina

NAKON teškog poraza 3:0 od Reala u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka, trener Atlética Diego Simeone rekao je kako će u uzvratu nastojati ostvariti nemoguće jer se u nogometu događaju stvari koje nitko ne očekuje.

"U prvom poluvremenu nismo pronalazili put prema golu a oni su zabili. U drugom poluvremenu nismo pronalazili put dubokim loptama, nismo stvarali prilike, a Real je iskoristio svoje šanse”, rekao je Simeone na presici nakon utakmice u Madridu.

"Real Madrid je bio bolji, konkretniji i ja mu čestitam. Ova utakmica je gotova, idemo spavati, odmoriti se, u subotu imamo bitnu prvenstvenu utakmicu a onda idemo postići nemoguće”, dodao je.

Na pitanje je li razočaran ili ljut nakon poraza na Santiago Bernabéu, odgovorio je ni jedno, ni drugo.

"Miran sam, mirniji nego ikada. Na terenu je sve bilo jasno. No nogomet je lijepa stvar, u njemu se događaju stvari koje se ne očekuju. Do posljednje kapi ćemo se boriti. Bit će teško, komplicirano, nemoguće, ali dat ćemo sve od sebe, imamo šanse jer u nogometu se događaju lijepe stvari", rekao je Simeone.

 

 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.