Foto: Hina
NAKON teškog poraza 3:0 od Reala u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka, trener Atlética Diego Simeone rekao je kako će u uzvratu nastojati ostvariti nemoguće jer se u nogometu događaju stvari koje nitko ne očekuje.
Na pitanje je li razočaran ili ljut nakon poraza na Santiago Bernabéu, odgovorio je ni jedno, ni drugo.
"Miran sam, mirniji nego ikada. Na terenu je sve bilo jasno. No nogomet je lijepa stvar, u njemu se događaju stvari koje se ne očekuju. Do posljednje kapi ćemo se boriti. Bit će teško, komplicirano, nemoguće, ali dat ćemo sve od sebe, imamo šanse jer u nogometu se događaju lijepe stvari", rekao je Simeone.