Ševčenko: Spreman sam napustiti Chelsea

ANDRIJ ŠEVČENKO u utorak je konačno zabio svoj prvi gol za Chelsea u Ligi prvaka, no boji se da to neće biti dovoljno da zadovolji Mourihna i spreman je napustiti klub.

"Svi pričaju da će me klub poslati na posudbu u Milan. Još nisam o tome pričao s upravom, ali ako do toga dođe, spreman sam spakirati torbe. U Londonu se osjećam kao kod kuće, ali ako netko nije zadovoljan mojom igrom, otići ću u Italiju i pokazati koliko dobar još uvijek mogu biti", rekao je Ševčenko za Daily Mail.

Ševčenko je u Chelsea došao na nagovor Romana Abramoviča za 45 milijuna Eura, no nije se uspio prilagoditi engleskoj ligi i ispuniti očekivanja: "Roman je moj prijatelj i u potpunosti je na mojoj strani, ali jedino što je mogao učiniti je inzistiranje na privremenoj posudbi, a ne prodaji."

M.Č.
Foto:AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.