Sertic: Želim se odužiti Bordeauxu



VEZNI igrač francuskog nogometnog prvaka Bordeauxa i potencijalni hrvatski reprezentativac Gregory Sertic trebao bi nastupiti u subotu u utakmici 15. kola Le Championnata u kojem njegova momčad dočekuje PSG.

"Pripremam se za utakmicu i trebao bih ju dočekati spreman. Hoću li u nju krenuti s klupe za pričuvne igrače ili od prve minute meni je svejedno", veli Sertic koji je prošle sezone svoj prvijenac u francuskom nogometnom prvenstvu postigao Sochauxu, dok ove sezone u tri odigrane prvenstvene utakmice ima ubilježenu jednu asistenciju.

Utakmica u kojoj je postigao prvi gol u karijeri profesionalca igrana je u 34. kolu prošle sezone, a Bordeaux, koji je kasnije  postao nogometnim prvakom Francuske, je u tom susretu slavio 3-0.

2Osjetio sam tada veliku radost", prisjetio se Sertic koji tvrdi da nema namjere napustiti momčad u kojoj se sve bolje snalazi i u kojoj dobiva sve više povjerenja od trenera Laurenta Blanca.

"Trener ima povjerenja u mlade igrače, a meni je ovdje dobro. U momčadi vlada zajedništvo koje je i Blanc pohvalio. Moja je, pak, želja odužiti se klubu koji mi je tako mnogo dao", zaključio je Sertic u razgovoru koji donosi Sud-Ouest.

Nakon 14 odigranih kola u Le Championnatu Bordeaux predvodi ljestvicu s 28 osvojenih bodova. PSG se nalazi na sedmome mjestu s šest bodova manje.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.