PRVA tenisačica svijeta Serena Williams propustit će posljednji "Grand Slam" turnir sezone, US Open, zbog operacije desnog koljena koju je obavila u petak navečer.
"Očekujem da će se Serena u potpunosti oporaviti za šest do osam tjedana. Nakon toga ne bi smjela više imati nikakvih problema s tim koljenom i moći će se vratiti nastupima na turnirima", kazao je liječnik koji ju je operirao Rodney Gabriel.
"Bolovi u desnom koljenu mučili su Serenu već nekoliko godina, ali u posljednje vrijeme situacija se pogoršala, bol nije nestajala čak i u vrijeme kada nije igrala ili trenirala, pa smo se odlučili za operaciju", dodao je Gabriel.