Serena Williams: Došla sam u Dohu jer mi nedostaje novca

UOČI početka Sony Ericsson Championshipsa, turnira osam najbolji svjetskih tenisačica u Dohi, domaćina je najviše nasmijala Amerikanka Serena Williams.

Dok su sve tenisačice govorile u dobro poznatim frazama o želji da pokažu najbolje od sebe na završnom turniru i da godinu okončaju pobjedom, Serena je ispalila samo jednu rečenicu:

"Nedostaje mi novca, zato sam došla u Dohu. Usput, ovdje je dobar šoping."

Nagradni fond zadnjeg turnira godine je četiri i pol milijuna američkih dolara, a samo ilustracije radi recimo kako je Serena u karijeri od uspjeha na WTA turnirima zaradila 22 milijuna USD, a samo ove godine tri i pol milijuna.

Inače, ova godina u ženskom tenisu je bila prilično interesantna, jer se čak pet tenisačica promijenilo na 1. mjestu, a Dohu je na toj poziciji dočekala Jelena Janković.

Prošle godine su finale Sony Ericsson Championshipsa igrale Justine Henin i Marija Šarapova. Prva je otišla u mirovinu, dok je Ruskinja drugu polovicu sezone propustila zbog ozljede ramena. 

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.