NAJBOLJI hrvatski gimnastičar Robert Seligman na SP-u u Stuttgartu nije ostvario željeni rezultat ostavši bez vize za Peking.
Pogreška kod saskoka na konju s hvataljkama stajala je Roberta odlične ocjene i sigurnog plasmana u finale. Ocjena 15.100 nije bila dovoljna za prvih osam.
Ostao sam bez snage pri kraju vježbe i zgrčio noge pri saskoku, čime sam si srušio ocjenu - razočarano je objasnio mladi Osječanin.
Činjenica da nije prošao u finale ostavila je Seligmana bez prilike za zlatnu medalju, koja bi ga jedina odvela u Peking.
Filip Ude i Mario Možnik bili su još slabiji u istoj disciplini, a Ude će još jedini nastaviti tražiti vizu za Peking obzirom da je višebojac.
Totalsport