Schumacher: Ne očekujte puno u Barceloni

IAKO je najavljivao kako će s povratkom Formule 1 u Europu i njegov Mercedes biti znatno kvalitetniji, Michael Schumacher ipak ne vjeruje da se na Velikoj nagradi Španjolske (9. svibnja) može boriti za vrh.

"Ne očekujte previše u Španjolskoj", jasno je poručio Nijemac svojim navijačima uoči pete utrke sezone koja će se idući vikend održati na stazi pored Barcelone.

Sedmerostruki svjetski prvak ne snalazi se zasad najbolje u svojoj povratničkoj sezoni nakon trogodišnje stanke. U prve je četiri utrke osvojio svega deset bodova, odnosno 50 manje od vodećeg Jensona Buttona u McLarenu, i čak 40 manje od svoga momčadskog kolege Nice Rosberga.

"Sve će momčadi u Barcelonu doći s izmijenjenim bolidima, pa tako i mi. Radili smo na općem razvoju automobila, kao i na nekim specifičnim poboljšanjima i uvjeren sam da nam je ostalo još prostora za napredak u budućnosti. Naš korak naprijed u Barceloni će biti velik, ali ne bi bilo realno očekivati da ćemo se iznenada boriti za vrh", izjavio je Schumacher.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.