ŠAH: HRVATSKA DRUGA

Na "Turniru četiri nacije" održanom u češkom gradiću Švabovu hrvatska reprezentacija slijepih i slabovidnih šahista osvojila je drugo mjesto.

Nakon što je osvojila prvo mjesto u skupini naša reprezentacija u razigravanju za prvo mjesto nije imala sportske sreće. Odigrala je s Češkom 2-2, ali je ostala bez pobjedničkog pokala zbog slabijeg uspjeha na prvim pločama. Naime, Vlatko Marendić je na prvoj ploči poražen, remizirali su Milutin Šakić i Stjepan Janković, a izjednačenje nam je donio Hinko Cajzler.

U borbi za 3. mjesto Slovenija je svladala Mađarsku sa 2,5-1,5.

(Hina) zm

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.