U ČETVRTAK će kijevski Dinamo odigrati u Parizu protiv PSG-a prvu četvrtfinalnu utakmicu Kupa UEFA-e, a trener Kijevljana Juri Semin je za taj ogled najavio.
"Goran Sablić se vraća u sastav i bit će na travnjaku od prve minute."
Semin je obrazložio zašto Sablić nije nastupio u posljednjem prvenstvenom ogledu gdje je Dinamo pobijedio u Donjecku Metalurg s 2:0.
"Ayila Yussuf se vratio nakon tri mjeseca neigranja i želio sam vidjeti što može. Inače, u Parizu ćemo igrati bez ozlijeđenog kapetana Tarasa Mihalika, pa je to još jedan od razloga zašto obavezno moram vratiti Sablića", rekao je Semin.
Totalsport
Foto: AFP