Sablić protiv PSG-a od prve minute

U ČETVRTAK će kijevski Dinamo odigrati u Parizu protiv PSG-a prvu četvrtfinalnu utakmicu Kupa UEFA-e, a trener Kijevljana Juri Semin je za taj ogled najavio.

"Goran Sablić se vraća u sastav i bit će na travnjaku od prve minute."

Semin je obrazložio zašto Sablić nije nastupio u posljednjem prvenstvenom ogledu gdje je Dinamo pobijedio u Donjecku Metalurg s 2:0.

"Ayila Yussuf se vratio nakon tri mjeseca neigranja i želio sam vidjeti što može. Inače, u Parizu ćemo igrati bez ozlijeđenog kapetana Tarasa Mihalika, pa je to još jedan od razloga zašto obavezno moram vratiti Sablića",  rekao je Semin.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.