RONALDINHO je u intervju za El Mundo Deportivo po tko zna koji puta demantirao glasine kako napušta Barcelonu.
Brazilac je preselio na klupu nakon slabe igre u posljednji nastupima, a Chelsea i Milan pojačavaju pritisak na Barcelonu da ga proda.
"Nisam zabrinut, osjećam se dobro i potpuno sam miran", istako je Ronaldinho koji ima ugovor s Barcelonom do 2010.
"Ostajem u Barceloni. Borit ću se za mjesto u momčadi i uspjet ću", podcrtava brazilski reprezentativac.
Za razliku od Ronaldinha Eidur Gudjohnsen ne misli nastaviti borbu za mjesto u udarnom sastavu. Njegov menadžer i otac Arnor tvrdi kako Eidur nije dobro primljen na Camp Nou od kada je 2006. prešao iz Chelseaja.
"Postoji mogućnost da već u siječnju promijeni sredinu. Stvari se popravljaju, ali u svijetu nogometa sve opcije su uvijek otvorene. Imamo nekoliko ponuda i dobro ćemo ih razmotriti", izjavio je Arnor Gudjohnsen.
M.P.
Foto: AFP