Roddick: Spreman sam za povratak


AMERIČKI tenisač Andy Roddick ponovno se osjeća psihički i fizički dovoljno jakim da se vrati turnirima nakon poraza od Rogera Federera u finalu Wimbledona.

Vratit će se petoplasirani tenisač ATP-ove ljestvice na teren u srijedu u Washingtonu, po prvi puta nakon što je poražen na londonskoj travi nakon pet setova epskoga finala. Bilo je 5-7, 7-6(6), 7-6(5), 3-6, 16-14 za Švicarca u meču u kojem je Roddick treći puta izgubio finale u All England Clubu što mu je, priznaje, teško palo, ali ne i slomilo srce.

"Boljelo me, no nisam jedan od onih koji će sjesti i plakati. Nemaju mnogi priliku igrati za naslov", prisjetio se Roddick meča dugog četiri sata i 16 minuta nakon kojega je, zbog ozljede kuka, otkazao susret četvrtfinala Davis Cupa protiv Hrvatske.

"Sada se dobro osjećam. Nisam se želio vraćati na teren sve dok se fizički ne oporavim i budem u potpunosti spreman. Sada to jesam", zaključio je sjajni američki tenisač.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.