BIVŠI reprezentativac i Dinamov igrač, Robert Kovač, odlučio je u 37. godini života prestati igrati nogomet. O tome je telefonski obavijestio Dinamovog sportskog direktora Zorana Mamića - javljaju službene stranice hrvatskog prvaka.
Jedan od najboljih hrvatskih obrambenih igrača tako je okončao svoju veličanstvenu karijeru tijekom koje je igrao i za Bayern, Juventus, Borussia Dortmund, te naposljetku, za Dinamo. Robert je ostavio veliki trag i u dresu reprezentacije u kojoj je imao 80 nastupa.
Sa svojom obitelji Robi će ostati živjeti u Zagrebu. Mnogi bi ga voljeli i dalje gledati u nogometu, no Robi se još nije izjasnio.