BIVŠI kapetan Cibone žestoko je kritizirao svog nekadašnjeg trenera Dražena Anzulovića, ustvrdivši da je "Anzulović gotov, ne samo u Hrvatskoj nego i šire".
Igrač Makedonikosa je u razgovoru za Sportske novosti komentirao slučaj Ciboninog igrača Geralda Fitcha, koji je odbio igrati te poslije utakmice kritizirao trenerove odluke. No, Anzulović nije odlučio izbaciti Fitcha iz prve momčadi, iako je isto napravio Slavenu Rimcu prošle sezone za puno manji gaf.
Naime, u finalnoj utakmici Goodyear lige, koju je Cibona izgubila od Reflexa, Rimac je igrao samo 8 minuta te nakon susreta kazao: "Ako sam ja glavni igrač ove momčadi, onda sam valjda trebao dobiti ili izgubiti ovu utakmicu."
Anzulović je zbog te izjave premjestio Rimca u juniorsku momčad, a Slaven danas tvrdi da je trener Cibone progledao Fitchu kroz prste za puno veći prekršaj.
"Nekom Amerikancu, koji je došao na nekoliko mjeseci, oprosti se puno gora stvar od one koju sam ja napravio. A igrao sam osam godina u Ciboni." – požalio se Rimac.
"Neka, nema veze. Anzuloviću se više nikad u životu neću javiti. On je ionako gotov na kraju sezone, kakav god rezultat napravi. Gotov je ne samo u Hrvatskoj, nego i šire. U Grčkoj se također piše o sukobu s Fitchom, imao je previše tih sukoba." – kazao je Rimac.