Video - Reja: Pobijedili smo srcem

NOGOMETAŠI Lazija su do prve pobjede u grupi D Europa lige u okviru 4. kola stigli na svom Olimpicu protiv Züricha. Bilo je 1-0. Edoardo Reja, aktualni trener Lazija, a nekadašnji strateg splitskog Hajduka, dao je svoje viÄ‘enje ovog susreta.

"Pobijedili smo srcem. U drugom poluvremenu imali smo nekoliko prilika i za 2-0, ali oni su zatvorili igru, pa samo morali izdrĹľati takav tempo. Sve u svemu dobra utakmica, osim što u prvom dijelu nismo napadali dovoljno dobro. Ulaskom Brocchija i Cissea ubacili smo u brzinu više", rekao je Reja i osvrnuo se potom na razliku u kvaliteti igre u utakmicama Serie A i Europa lige.

"Lazio ne igra isto? Ove utakmice moĹľete igrati maksimalnim intenzitetom, ali nemamo prevelik uspjeh u Europi. I pored ove pobjede moramo slaviti na domaćem terenu protiv Vasluija ako Ĺľelimo prolazak dalje",  zakljuÄŤio je trener "nebesko-plavih".

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.