´Mislio sam kako ovaj trenutak neću nikada dočekati. Već sam polako počeo gubiti nadu,´ kazao je Argentinac, koji je protiv Ancone odigrao prvo poluvrijeme. Iako je na terenu proveo svega 45 minuta talijanski novinari izrazili su niz pohvala za njegovu partiju. ´Bio sam zbunjen kada je prva lopta krenula prema meni, međutim vrlo brzo sam se opustio. Znam da još uvijek ima mjesta za napredak, no najvažnije je što sam se vratio,´ dodao je Redondo.