Ralf Schumacher napušta Toyotu

NJEMAČKI vozač u Formuli 1 objavio je u ponedjeljak kako će na kraju sezone napustiti momčad Toyote.

Ralf Schumacher, mlađi brat sedmerostrukog svjetskog prvaka Michaela, prešao je u Toyotu 2005., ali je u nepune tri sezone uspio tek tri puta osvojiti treće mjesto. Ove sezone prikupio je samo 15 bodova. Iako nije želio reći ništa loše o svojoj još uvijek aktualnoj momčadi, jasno je da je glavni razlog njegove odluke nezadovoljstvo Toyotinim bolidom.

"Dolazak u Toyotu za mene je predstavljao novi izazov u karijeri. Međutim, za dobre rezultate treba vam i dobar bolid."

Na pitanje gdje će se skrasiti u nastavku karijeri, Schumacher odgovara: "Obavit će nekoliko razgovora tijekom sljedećih tjedana, a odluku o nastavku karijere obznanit ću na kraju sezone. Financijski aspekt nije mi toliko važan koliko mogućnost za dobre rezultate u bolidu koji vam to omogućava."

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.