JUTROS se ispred stadiona RNK Split okupila nekolicina navijača "Crvenih đavola" koju su prosvjedovali protiv mogućnosti da njihov klub utakmice Prve HNL igra na Poljudu.
Transparentom "Prva HNL na Parku mladeži" šestorica navijača izrazili su nezadovoljstvo politikom Grada, koji ne dozvoljava RNK Splitu nadogradnju stadiona, kako bi isti dobio licencu od HNS-a.
Ovim putem pozivaju gradonačelnika Keruma i Gradsko poglavarstvo da što prije riješi spor s klubom te mu dozvoli nastavak izgradnje stadiona po propisima Hrvatskog nogometnog saveza, a kako bi klub, odnosno stadion u što skorije vrijeme dobio licencu za korištenje u okvirima 1. HNL.