NAKON što su proteklog vikenda nakon tri pobjede zaredom izgubili, i to od Falkirka koji ih nije uspio pobijediti u proteklih 35 godina, Rangersi su s 3:0 svladali Hibernian, a u strijelce se upisao i Dado Pršo.
Hibernian je u utakmicu krenuo dosta ofenzivno, no to im se ubrzo osvetilo. Rangersi su do kraja prvog poluvremena već vodili 3-0, što je uvelike bio rezultat kontranapada koji bi uslijedili nakon presječenih dodavanja.
Dado Pršo se vrlo rano našao u izglednoj prilici iz koje je postigao gol, no taj prvi pogotak je poništen jer je sudac odlučio da je Dado bio u zaleđu.
No, uspio je to nadoknaditi samo par minuta poslije, u 16. minuti susreta. Nakon slobodnog udarca lopta je u šesnaestercu došla do Nova koji je asistirao Prši za prvi gol utakmice. Sve što je Dado morao učiniti bilo je gurnuti loptu u mrežu.
Hibernian je gotovo došao do izjednačenja nekoliko minuta kasnije, ali Rangerse je spasio vratar Allan McGregor.
Nakon pola sata igre Pršo je uputio nizak centaršut Novu, koji nije uspio zahvatiti loptu. No, na drugoj se strani našao njihov suigrač Charlie Adam koji je ponovo uputio centaršut. Ovaj put je Novo dodao loptu Sionku koji je bio uspješan i rezultat je povišen na 2-0.
U 35. minuti Nacho Novo je i sam upisao pogodak. Novo je došao do lopte nakon katastrofalne pogreške obrane Hiberniana i bez većih je problema utjerao u gol.
Drugo poluvrijeme je bilo dosta mirnije, Glasgow je igrao polako i uspješno očuvao prednost.
Pršo je bio zamijenjen 15 minuta prije kraja susreta.