Pršo: Bit ću spreman za Brazil

NAJBOLJI hrvatski napadač Dado Pršo kazao je kako će sigurno biti spreman za prvi susret na Svjetskom prvenstvu protiv Brazila koji se igra 13. lipnja, te da ga ništa neće spriječiti da ne igra protiv svjetsklih prvaka.

Napadač Glasgow Rangersa propustio je subotnji prijateljski susret protiv Poljske, a njegov izostanak itekako je bio vidljiv u igri hrvatske reprezentacije.

"Osjećam se preumornim da bih igrao nogomet. U petak navečer sam povraćao 11 puta i jedva čekam da se vratim u normalu." - kazao je Pršo u subotu.

"Jedino dobro u ovoj virozi koja me pokosila je što se dogodila baš sada. Naime, ne bi bilo dobro da se to dogodilo idući tjedan kada ćemo imati posljednje pripreme za Brazil" - dodao je Pršo u razgovoru zu Sunday Mail.

A.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.