Pršini suigrači: Dado, ne napuštaj nas!

NOGOMETAŠI Glasgow Rangersa nagovaraju Dadu Pršu da odgodi odlazak u mirovinu te da im pomogne u Ligi prvaka sljedeće sezone. Dado se nakon Svjetskog prvenstva u Njemačkoj oprostio od reprezentativnog dresa, te najavio kako će još odraditi godinu dana ugovora s Rangersima, a tada vjerojatno prekinuti karijeru. Razlog je ozljeda koljena, koju povlači već godinama.

Najglasniji među njegovim suigračima je mladi francuski veznjak Jérémy Clément, koji je u klub došao ove sezone iz Olympiquea te s Dadom odigrao pet utakmica.

"Navijači Rangersa obožavaju Dadu, a i meni se jako sviđa kao igrač. Radi se o sjajnom napadaču koji je nepohodan za našu momčad. Rangersi mogu biti presretni što ga imaju. Iskreno se nadam  kako će promijeniti planove te će ostati s nama i sljedeće sezone." - kazao je Clément, a prenosi tamošnji Daily Record.

22-godišnji Francuski reprezentativac je dodao kako zna da se Pršo već duže vrijeme muči s ozljedom, ali i upozorio kako je 32-godišnji Dado premlad da završi karijeru.

"Mnogo bi nam pomogao sljedeće godine kada ćemo, nadam se, igrati Ligu prvaka. To je jedan od naših glavnih ciljeva; osvojiti naslov te otići što dalje u najprestižnijem europskom natjecanju." -  zaključio je Clément.

Dado, koji se u prošlom kolu protiv Falkirka (4:0) , već u četvrtak će istrčati protiv u norveškom Moldeu, gdje s istoimenoim klubom igraju prvo kolo Kupa UEFA-e.

S.H.
Foto: Proslava gola Falkirku

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.