ROBERT PROSINEČKI slijedeću sezonu igrat će za Zagreb. Nakon isteka jednogodišnjeg ugovora odlučit će hoće li preuzeti neku ulogu u klubu u Kranjčevićevoj ulici.
Nakon što je jučer razgovarao s v.d. direktorom Zagreba Stjepanom Budinskim, Prosinečki je za Sportske novosti izjavio da je sve dogovorio. Konačan odgovor dat će za dva do tri dana.
"Imam još nekih ponuda iz inozemstva, i ako od njih ne bude ništa, ja više neću odugovlačiti, već ću doći u Zagreb", rekao je Prosinečki.
Veliki Žuti je procijenio da su u Kranjčevićevu stigli sposobni ljudi koji imaju viziju kluba, i on im je voljan pomoći da u tomu uspiju.
Prosinečki je prije dvadesetak dana razgovarao s predsjednikom ljubljanske Olimpije, no nisu se uspjeli dogovoriti. Također su propali razgovori s Inkerom iz Zaprešića, gdje je trebao biti voditelj igre.