QUIQUE SETIEN bio je potpuno spreman na povratak Ousmanea Dembelea nakon ozljede, ali francuski krilni napadač ponovno je iznevjerio čelnike Barcelone.
Dembele je napustio trening Barcelone u ponedjeljak zbog nelagode u jednom od mišića. Loše su to vijesti za katalonskog giganta koji će narednih mjeseci biti bez ozlijeđenog Luisa Suareza, a njegove zamjene nema na vidiku.
Dembele se mučio od početka treninga i bilo je vidljivo da ima problema s mišićem pa je naposljetku trening i napustio, javlja Marca.
Međutim, nije poznato radi li se o istom mišiću s kojim Francuz ima problema od studenog i zbog kojeg je propustio velik broj utakmica.
U Barci se nadaju da posrijedi nije ništa ozbiljnije. Koliko je Kataloncima potreban napadač u ovoj situaciji svjedoči i Setienova izjava otprije nekoliko dana.
"Oduševljeni smo Dembeleom. On će biti kao zimski transfer. Nikad ne možeš predvidjeti stvari, ali pokušavamo misliti pozitivno. Treba imati na umu da se radi o mladom igraču. Njegova predanost i intenzitet na treninzima su fenomenalni. Kada vidim kako trenira, imam suze u očima", rekao je Setien tada i možda ga urekao.
Podsjetimo, Dembele je katalonskom velikanu dosad bio više uteg nego što je opravdao golema očekivanja nakon što je u rekordnom transferu stigao iz Borussije Dortmund.
Kašnjenja na trening zbog noći provedenih igrajući videoigre, nepoštovanje klupskog pravilnika i nejavljanje klupskim liječnicima za ozljede samo su neki od primjera zašto Francuz nije omiljen u Kataloniji.