Kap koja je prelila čašu strpljenja Leedsovih navijača bila je jučerašnja prodaja braniča Jonathana Woodgatea Newcastleu za devet milijuna funti. Dan prije Robbie Fowler je prodan Manchester Cityu, a još početkom mjeseca Lee Bowyer West Hamu.
Navijači su jučer tražili ostavku cijelog Upravnog odbora na čelu s Ridsdaleom. Predsjednik Leedsa ističe kako klub nema izbora, i da je prodaja najboljih igrača jedini način za smanjenje duga koji je početkom sezone narastao na čak 80 milijuna funti.