Poruka navijača Gavranoviću: "Jebo te Mamić"

Foto: Goran Stanzl/Pixsell

NAVIJAČI su mu nakon golova Austriji skoro zaboravili izdaju i pregovore s Dinamom, ali ozljeda uoči derbija sa zagrebačkim klubom ponovno je Marija Gavranovića učinila omraženim među navijačima Rijeke.
 
Podsjetimo, sjajni napadač je krajem prijelaznog roka pregovarao (navodno i dogovorio) prelazak u Dinamo. Transfer je propao, a on ostao na Rujevici. Malo po malo i vratio je povjerenje navijača, sve do prošlog tjedna.
 
Tada je uoči derbija s Dinamom (svojim budućim klubom?) prijavio ozljedu zbog koje nije mogao zaigrati. Propustio je poraz od Dinama, a zatim i debakl protiv Austrije.
 
"Gavra, jebo te Mamić", pisalo je sinoć na malom transparentu na istočnoj tribini Rujevici. 
 
Uvreda bi sigurno bilo i više da je švicarski napadač bio u konkurenciji za nastup...
 
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.