Pogledajte šou BBB-a u Belgiji

Foto: Twitter

OKO ČETIRISTO Bad Blue Boysa sinoć u Bruxellesu svjedočilo je jednoj od Dinamovih veličanstvenijih europskih večeri u novijoj klupskoj povijesti.

Dinamo je gostujućom pobjedom u drugom kolu Europa lige nad Anderlechtom (2:0) sačuvao lidersku poziciju i sve je izglednije kako bi europsko proljeće - nakon 49 godina opsesije - moglo postati realnost.

Bad Blue Boysi, smješteni na južnoj tribini stadiona Constant Vanden Stock, tijekom cjelokupnog su meča zdušno navijali i u više su navrata nadglasali Anderlechtove navijače.

Priredili su i bakljadu, pa je sasvim izgledno kako će Dinamo još jedanput biti kažnjen novčanom kaznom Europske nogometne organizacije.

Zagrebački je klub u tekućoj sezoni zbog uporabe pirotehnike svojih navijača platio 77 tisuća eura kazne. U tijeku je i disciplinski postupak za utakmicu protiv Fenerbahčea na Maksimiru 20. rujna (4:1).

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.