Pogba neće igrati još barem mjesec dana

Foto: EPA-EFE

MANCHESTER UNITED bit će još barem mjesec dana bez Paula Pogbe.

Kako javljaju engleski mediji, Francuz se sporo oporavlja od ozljede zgloba i trebat ću mu još četiri tjedna kako bi se potpuno vratio u trenažni proces. Pogba je propustio tri utakmice na početku sezone zbog lakše ozljede zgloba, da bi mu krajem rujna pukla jedna kost u zglobu zbog čega je propustio zadnjih sedam Unitedovih utakmica.

Ole Gunnar Solskjaer ionako ima problema sa širinom kadra pa neće riskirati s Pogbom i priključit će ga momčadi tek kad Francuz bude potpuno spreman. Pogba bi kroz desetak dana trebao skinuti gips s noge, a nakon toga će mu trebati još dva tjedna oporavka prije nego što se bude mogao vratiti treninzima i utakmicama.

Pogba sigurno neće igrati derbije protiv Tottenhama i Manchester Cityja, a očekuje se da se Francuz vrati prije Božića kad kreće zgusnuti raspored za engleske klubove.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.