Pogba: E da mi je igrati s Ronaldom ili Neymarom...

Foto: Getty Images/Guliver Image

PAUL POGBA (25) je u intervjuu za francuski Telefoot otkrio s kojim igračima bi najradije igrao u momčadi.

"Sanjam igrati s Neymarom, Messijem ili Ronaldom. To bi mi bila velika čast i privilegija, ali to ne znači da namjeravam otići iz Manchester Uniteda kako bih to ostvario", rekao je Pogba.

Francuski reprezentativac je u zadnje vrijeme u nemilosti Josea Mourinha. Portugalac ga je u nekoliko navrata stavio na klupu, a navodno nisu u najboljim odnosima.

"Moram priznati da nikad prije nisam bio na klupi, ali to me ojačalo. Svaki igrač mora proći tu fazu u karijeri kako bi očvrsnuo. Nemam nikakvih problema s Mourinhom. Ja ne biram momčad, a njega morate pitati zašto igram manje nego obično. No poštujem sve njegove odluke", dodao je Pogba.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.