HRVATSKI vratar Stipe Pletikosa kazao je nakon utakmice s Rusijom, kako je utakmica bila prava muška, te da će poslužiti kao temelj za daljnje susrete u kvalifikacijama.
"Odigrali smo odlično. Taktičke zamisli izbornika smo izvršavali kako treba. 45 minuta smo dominirali, a onda se teren raspao. Poslije 60 minute bilo je nemoguće nastaviti kombinatorikom koju smo imali." - rekao je naš vratar za RTL Televiziju.
"Zadnjiih četiri-pet dana smo dobro trenirali i sve je to plod rada na treninzima. Sva četiri igrača u obrani odigrala su odlično i nije se primijetio ničiji nedostanak." - zaključio je Stipe.