Pires: Manchester se nas boji

ARSENALOV veznjak Robert Pires smatra kako će igrači Manchester Uniteda u subotnji derbi ući sa strahom.

´Mislim da nas se boje. Ima više razloga za to, prvenstveni je naša trenutačna forma koja je urodila nizom dobrih rezultata´, izjavio je Pires.

´Atmosfera u momčadi je odlična, svi se osjećamo dobro i znamo da možemo pobijediti. Kad tome pridodamo uvijek odličnu atmosferu na Mancheseterovu Old Traffordu, imamo puno razloga za optimizam´, dodao je Pires.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.