Foto: Instagram
NEVJEROJATNA Sandra Perković još jednom je pokorila Dijamantnu ligu.
Natjecanje je završila s pobjedama na svim mitinzima na kojima je nastupila te je osvojila svoj peti dijamant. S druge strane, njena velika prijateljica i srpska skakačica u dalj prvi put je pobijedila u Dijamantnoj ligi.
Prijateljice su se nakon mitinga u Zurichu fotografirale s trofejima, a Sandra je to prokomentirala riječima: "Pravi prijatelji uvijek sjaje kao dijamanti".