SPLITSKI trener i nekadašnja legenda Žutih Velimir Perasović, nakon kulminacije stresa koja ga je neko vrijeme osudila na boravak po klinikama neće se vratiti na klupu svoje Tau Ceramice do kraja sezone.
Perasović će, s druge strane, unatoč zelenom svjetlu liječnika, svoju trenersku sezonu dočekati podalje od klupe.
"Naš je odnos s Perasovićem sjajan, no ovisno o razvoju situacije, odlučit ćemo u daljnjoj suradnji. Teško da će se vratiti do kraja sezone, iako ne mogu u potpunosti isključiti tu mogućnost. Možda u budućnosti možemo kreirati neki drugi poslovni odnos, no još je rano o tome govoriti. Učinit ću sve što je u mojoj moći da mu pomognem, poštujem ga kao čovjeka i igrača. Učinit ću sve ono što Perasović zatraži od mene." - potvrdio je predsjednik za lokalni radio.
D.R.