Otto Barić ne zna koju će momčad izvesti u srijedu, jer neki igrači još osjećaju posljedice utakmice s Belgijom. Vjerojatno će umjesto Rosse zaigrati Jerko Leko.
O Andori se nema što puno reći. Ne spada u vrh nogometa, ali nije ni bezopasan protivnik. Od Bugarske i Belgije izgubila je samo jedan razlike.
No, Barić smatra kako gubitak bodova ne dolazi u obzir.