Ozljeda Janice Kostelić na treningu

NAJBOLJA hrvatska skijašica i trostruka olimpijska pobjednica, Janica Kostelić morala je danas prekinuti trening veleslaloma na švicarskom ledenjaku Zermatt zbog boli u mišiću zadnje lože lijeve noge.

Po riječima glasnogovornika hrvatske skijaške reprezentacije Ozrena Mullera, Janica je odmah otputovala u Zagreb, gdje će je sutra u ortopedskoj bolnici na Šalati pregledati liječnik skijaške reprezentacije dr. prof. Miroslav Hašpl i nakon magnetske rezonance utvrditi točnu dijagnozu.

Prema prvim informacijama iz Zermatta sumnja se na napuknuće ili istegnuće mišića, a zavisno o dijagnozi znat će se kada će se naša najbolja skijašica vratiti treninzima za novu sezonu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.