Ozlijedio se Mark Viduka

NOGOMETNA reprezentacija Australije mogla bi u prvoj utakmici SP-a protiv Japana 12. lipnja zaigrati bez najboljega napadača Marka Viduke koji je na treningu u četvrtak ozlijedio mišić na bedru desne noge.

Napadač Middlesbrougha osjetio je bol u nozi odmah na početku treninga, odmah je dobio medicinsku pomoć, da bi se dva sata kasnije vratio sa debelim povezom.

Viduka (30) je odbio razgovarati sa novinarima, a iz glasnogovornik Australskog nogometnog saveza kazao je kako će australski napadač biti spreman za prvu utakmicu na SP-u koju Australija igra s Japanom.

Već pet dana ne trenira ni vezni igrač Marco Bresciano zbog infekcije uha i on je na antibioticima i kortizonu, dok je dobra vijest za Australce što je sugo ozlijeđeni Harry Kewell podnio naporne treninge bez poteškoća.

Nakon Japana, Australija igra 18. lipnja sa Brazilom, a 22. lipnja protiv Hrvatske.

Index.hr/Hina

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.