Owen: Spreman sam za Estoniju

SVE DILEME oko Owenove spremnosti za nastup protiv Estonije i Rusije razriješio je sam napadač Newcastlea.

"Ja sam fit ,ja sam zdrav, spreman sam za nastup (operirao herniju prije 9 dana op.a.). Bio sam spreman i za svih 90 minuta protiv Evertona u nedjelju (započeo je na klupi op.a.), ako me je menadžer Sam Allardyce želio na terenu. Osjećam se sjajno i sretan sam što sam se vratio u momčad i moram reći da sam i sam  bio iznenađen što sam bez poteškoća mogao igrati u nedjelju. Menadžer je od mene tražio da krenem lagano, ali stvarnost je potpuno suprotna. Liječnica koja me je operirala upravo je inzistirala da se ne štedim, da stisnem od samog početka gas do daske, čak i ako osjećam bol. Uvjerio sam se da je bila u pravu. Nemam nikakvih smetnji", rekao je Owen nakon današnjeg treninga.

"Razumijem i sve one (Newcastle i Alladryce op.a.) koji su pomalo zabrinuti mojom odlukom da odmah krenem punim tempom, ali opet ponavljam da ja najbolje znam kako se osjećam. Isto tako razumijem zabrinutost onih koji me plaćaju, ali ja sam također i 27-godišnjak, nogometna karijera je vrlo kratka i želim igrati na svakoj utakmici ukoliko je moguće, ne samo za Newcastle nego i za Englesku."  

M.J.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.