Olić: Blizu sam 100 posto, bit ću spreman

IVICA OLIĆ ozlijedio se upravo u prijateljskom susretu protiv Brazila. Stradalo je koljeno, a do danas se nije uspio u potpunosti zaliječiti. Nada se kako ga to neće spriječiti da zaigra na prvoj utakmici.

"Nerado se sjećam utakmice u Splitu, ozlijedio sam se tamo. Bit će mi žao ako zbog toga neću moći igrati protiv njih." - pojasnio je Olić u razgovoru za Hrvatski radio.

"Dobro sam, odradio sam drugi trening, blizu sam 100 posto.. Osjećam kod sprinteva malo problema, te se nadam da ću biti spreman za Brazil. Ipak, igrat ću samo ako budem u potpunosti spreman.

Ivica Olić je jedini hrvatski igrač, među sadašnjim reprezentativcima, koji je na Svjetskom prvenstvu već postigao gol. Bio je to prvi gol protiv Italije na SP-u u Japanu i Koreji. Ovoga puta igrat će protiv puno jače momčadi.

"Protiv njih će biti teško. Favoriti su, imaju najviše kvalitetnih pojedinaca, nemaju slabih mjesta. Nadam se da ćemo se najbolje predstaviti i suprostaviti." - dodao je Olić.

"Ne vidim ništa loše što smo dva dana prije doznali početnu postavu, no mi ipak znamo već dva mjeseca tko će igrati. Prva utakmica je važna zbog samopouzdanja, u posljednje dvije smo doživjeli poraz. Bitno nam je kako ćemo startati, a za momčad bi bilo najbolje da ne izgubimo." - zaključio je.

S.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.