BIVŠI manager engleskog nogometnog prvoligaša Leeds Uniteda David OLeary, koji je morao napustiti klub uoči ove sezone zbog neslaganja s tadašnjim predsjednikom kluba Peterom Ridsdaleom, izjavio je kako bi s oduševljenjem prihvatio povratak na Elland Road ukoliko se za to pruži mogućnost.
Leeds je prije tri godine pod OLearyjevim vodstvom igrao u polufinalu Lige prvaka, prošle sezone je prvenstvo završio na petom mjestu, što je označeno neuspjehom, a cijenu je platio OLeary koji je morao napustiti klub.
Ove sezone Leeds se jedva spasio ispadanja 3-2 pobjedom protiv Arsenala u pretposljednjem kolu. Usto, klub je dužan oko 80 milijuna funti usprkos činjenici da je prodao šest standardnih igrača, a tijekom sezone Ellan Road su napustili manager Terry Venables i predsjednik Peter Ridsdale.
"Navijači Leedsa me neprestano zaustavljaju na ulici i pitaju hoćeš li se vrattiti sada kada je Ridsdale otišao?. Navijači su uvijek bili na mojoj strani i stoga bih bio apsolutno oduševljen ukoliko mi se pruži prilika za povratak na Elland Road. Kao što znate, ja nisam niti želio otići", izjavio je OLeary.