SAMUEL ETO'O izrazio je zadovoljstvo vlastitom i igrom momčadi nakon prvog nastupa za Barcelonu ove sezone. Kamerunac se sinoć vratio nakon tromjesečne pauze zbog druge teške ozljede u jednoj godini.
"Nije to bila nimalo laka pobjeda. Vrlo sam sretan zbog povratka. Nadam se da ću vrlo skoro biti sasvim spreman i jednako dobar kao ranije", izjavio je 26-godišnji Kamerunac nakon domaće pobjede Barceloninih nogometaša nad Deportivom 2:1.
"Osjećao sam se vrlo dobro, ali sam i svjestan da treba raditi korak po korak i da se ne smije brzati. Ne smijem učiniti istu grešku dva puta", dodao je aludiravši na prerani povratak nakon prve ozljede.
Nakon već osiguranog prolaska dalje Barcelona ovaj tjedan igra protiv Stuttgarta u Ligi prvaka, a Eto'o se nada da bi ponovno mogao zaigrati.
"Volio bih da mi trener ponovno da minutažu u srijedu u Ligi prvaka, s obzirom da smo se plasirali u osminu finala."
Govoreći o Barceloninim izgledima ove sezone, napadač je izjavio:
"Nema nikakve potrebe govoriti o naslovima i trofejima. U ovom je trenutku najbitnije ostati za petama Real Madridu."
Kamerunac je na kraju izrazio potporu svom prijatelju i klupskom kolegi Ronaldinhu koji proteklih mjeseci proživljava najteže trenutke u karijeri.
"Svaki put kad ga vidim, on igra sve bolje i bolje i trenira sve jače i jače", odao je priznanje Brazilcu.
M.P.
Foto: AFP