ŠPANJOLSKA 38-godišnja biciklistica Margarita Fullana priznala je uzimanje dopinga nakon što je ispala pozitivna na hormon EPO tijekom prošlomjesečnog nastupa u Kanadi.
"Počinila sam glupost i prihvatit ću bilo kakvu sankciju nadležnih tijela", priopćila je iskusna biciklistica putem vlastite internetske stranice.
Postala je Fullana četvrta španjolska biciklistica ovog tjedna koja je ispala pozitivna na doping. Prije nje to se dogodilo Ezequielu Mosqueri, Davidu Garciji da Peñi i, konačno, najpoznatijem članu društva, trostrukom pobjedniku Tour de Francea Albertu Contadoru.