Foto: turnirprijateljstva.com
U BIJELJINI se ovih dana održava veliki međunarodni turnir najboljih mladih momčadi klubova s prostora bivše Jugoslavije, a prije početka stotine nogometaša su u svijet poslali fotografiju s jasnom porukom.
I dok političari godinama uzrokuju podjele naroda u regiji, mladi nogometaši pokazali su drugačiju sliku. Uoči početka turnira stotine mladih nogometaša iz regije stalo je rame uz rame i zajedno su poslali poruku: "Nogomet je igra koja spaja ljude".