Nogometna fotka dana: Bratstvo i jedinstvo

Foto: turnirprijateljstva.com

U BIJELJINI se ovih dana održava veliki međunarodni turnir najboljih mladih momčadi klubova s prostora bivše Jugoslavije, a prije početka stotine nogometaša su u svijet poslali fotografiju s jasnom porukom.

Na turniru nastupaju momčadi Rijeke, Dinama, RNK Split, Lokomotive, Osijeka, Crvene zvezde i Partizana, slovenske Olimpije, podgoričke Budućnosti, Željezničara, Sarajeva, Vojvodine, Vardara...

I dok političari godinama uzrokuju podjele naroda u regiji, mladi nogometaši pokazali su drugačiju sliku. Uoči početka turnira stotine mladih nogometaša iz regije stalo je rame uz rame i zajedno su poslali poruku: "Nogomet je igra koja spaja ljude".  
 
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.