NOGOMETAŠI pretposljednjeg sastava njemačkog nogometnog prvenstva, berlinske Herthe odlučili su iskupiti se navijačima za svoje loše rezultate tako što su skupili milijun eura koje namjeravaju potrošiti za plaćanje puta i ulaznica onima koji ih namjeravaju bodriti na proljetnim gostovanjima.