Nijemci i Amerikanci u četvrtfinalu Davis cupa!

PRVI njemački tenisač Philipp Kohlschreiber donio je u Halleu treći bod Nijemcima prtoiv Korejaca za prolaz u četvrtfinale Davisova kupa.

Kohlschreiber, 28. na ATP ljestvici, u prvome je nedjeljnom dvoboju pobijedio Hyung Taik Leeja, 44. tenisača svijeta, 6-0, 4-6, 6-1, 7-6(1). Meč je trajao dva sata i 47 minuta. U četvrtfinalu će se Nijemci sastati sa Španjolcima.

Halle: Njemačka - Koreja 3:1

Kohlschreiber - Lee 6-0, 4-6, 6-1, 7-6(1)

Amerikanci slavili u Beču

Braća Bryan su također završila posao u Davis Cup dvoboju protiv Austrijanaca u Beču. Mike je predao Koubeku, ali Bob je dobio Eschauera za konačnih 4-1.

Amerikanci će u četvrtfinalu igrati protiv Francuza.

Beč: Austrija – SAD 1:4

Koubek – M. Bryan 7-5, 1-0, predaja Bryana
Eschauer – B. Bryan 0-6, 6-3, 6-7(3)

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.