NEYMAR RAZOČARAN TRANSFEROM PSG-a "Da sam se ja pitao, to se nikad ne bi dogodilo"

Foto: Guliver Image/Getty Images

ODLAZAK Lucasa Moure iz PSG-a toliko je uzdrmao Neymara da je najskuplji nogometaš svijeta kritizirao klub.
 
Moura je jedan od razloga što je Neymar stigao u Pariz budući da je riječ o sjajnim prijateljima. Međutim, Moura je odigrao samo 76 minuta u francuskom prvenstvu ove sezone pa je u siječnju napustio PSG i potpisao za Tottenham.
 
Neymar je razočaran što je ostao bez sunarodnjaka.
 
"Naravno da mi je teško, on mi je dobar prijatelj, on mi je bio nogometni brat. Želim mu sve najbolje, želim mu što više golova, što bolje igre i povratak u reprezentaciju."
 

Embed from Getty Images

 
Najskuplji nogometaš svih vremena nije propustio poručiti da je Moura trebao igrati više.
 
"Mislim da sve to nije fer, trebali smo ga više koristiti, ali nisam ja vlasnik kluba... Da se ja pitam, on nikad ne bi otišao."
 
Prošle sezone je Moura postigao 19 golova uz 11 asistencija u 53 nastupa i to mu je bila najbolja sezona otkako je stigao u Pariz. Tottenham ga je platio 27 milijuna eura.
 

Embed from Getty Images

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.