ČELNICI pulskog prvoligaša sazvali su izvanrednu konferenciju za novinare. Uslijedio je šok; Nenad Gračan objavio je sporazumni raskid ugovora s klubom, unatoč svesrdnoj podršci koju je uživao od strane predsjednika Darka Jergovića.
"Mislim da ste i sami jako dobro upoznati s problematikom, svaka je daljnja filozofija nepotrebna. Više nisam trener Pule i žao mi je što nismo uspjeli ostvariti zajednički cilj." - zagonetno je kazao i napustio konferenciju.
Što se događalo proteklih dana u prostorijama pulske momčadi, teško je reći. Problemi su puno dublji, klub je, podsjetimo, uoči Nove Godine pretrpio kolektivnu ostavku Izvršnog odbora, neki igrači su umorni od stalne borbe za neisplaćene premije, zatražili ispisnice, a izostao je i rezultat, za što je predsjednik decidirano optužio upravo igrački kadar...
Foto: Groundhopping